Центр дерматокосметологіі, клініка краси, навчальний центр та магазин-студія

Запрошуємо всіх до центру дерматокосметологіі, клініки краси, навчального центру та магазину-студіі “Територія краси”!

Вас чекає сучасна цифрова діагностика шкіри, новоутворень, лазерне омолодження, видалення стрій, шрамів, судин, татуювань. Лазерне лікування акне, фотоепіляція. Косметологія класична, апаратна, лазерна та ін’єкційна: чистки, обгортання, спа-послуги для тіла, флоатинг, догляди, пілінги, мезотерапія, брашинг, фотохромотерапія, дермабразія, масаж ручний та апаратний, пресотерапія, міостимуляція, парафінотерапія, проколювання вух, хрящів, пірсінг, всі види депіляціі в тому числі шугаринг та бікіні-дизайн.

І це ще не все, тільки для вас: малюнки хною, нарощення вій, browbar, усі перукарські в тому числі плетіння канекалон, лікування волосся та шкіри голови,
всі види макіяжу, ламінування, біозавивка брів та вій, фарбування в тому числі хною, корекція нарощених вій, послуги стиліста.

Також ми пропонуємо художній розпис нігтів, лікувальну подологію, гель лак,
манікюр та педикюр (обрізний, апаратний, спа, європейський, теплий) малюнки хною ,аквагрим.

Ви маєте можливість придбати широкий асортимент косметики, продукції по догляду за тілом, для чоловіків та жінок. А також професійна продукція для візажистів, спеціалістів манікюру та педикюру, косметологів, перукарів. Працює стіл замовлень. Діє дисконтна система.

У нас працюють школи та курси косметологіі, розпису хною, нарощення вій, плетіння класичноі коси, візажу , нарощення нігтів, ламінування брів та вій, художнього розпису нігтів, курс “догляд та лікування нігтів сам для себе”.